SUPA24
Друго
Друго
Друго
683 391 €
(5 339 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
128 м²
Itapema

спалняatypical
плосък128 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Este elegante apartamento de 3 suítes localizado no bairro de Meia Praia, em Itapema, oferece uma excelente oportunidade de investimento. Com uma área...

Друго
Възраст на офертата: 1дни
Актуализирано: 1дни

Местности

Itapema
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Подобни реклами

Подобни в чужбина