SUPA24
Друго
Друго
Друго
427 209 €
(2 136 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
200 м²
Itapema

спалняatypical
плосък200 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Apresentamos um excelente apartamento padrão, localizado em Meia Praia, Itapema. Com uma área útil de 200m², este imóvel possui 4 amplas suítes e 5 ba...

Друго
Възраст на офертата: 2дни
Актуализирано: 2дни

Местности

Itapema
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Подобни реклами

Подобни в чужбина