SUPA24
Друго
Друго
Друго
375 788 €
(2 784 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
135 м²
Itapema

спалняatypical
плосък135 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Este elegante apartamento de alto padrão está localizado na cobiçada região de Meia Praia, em Itapema. Com uma área útil de 135 m², este imóvel oferec...

Друго
Възраст на офертата: 2дни
Актуализирано: 2дни

Местности

Itapema
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Подобни реклами

Подобни в чужбина