SUPA24
Друго
Друго
Друго
324 675 €
(2 537 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
128 м²
Itapema

спалняatypical
плосък128 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Residencial Comodoro - Seu Novo Lar em Meia Praia, Itapema, SC

Este imóvel no Residencial Comodoro é um convite ao conforto e modernidade. Com 2 suít...

Друго
Възраст на офертата: 2дни
Актуализирано: 2дни

Местности

Itapema
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Подобни реклами

Подобни в чужбина