Списък с оферти
11
11
11
246 709 €
(1 495 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
165 м²
Itapema
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
atypical
плосък
165 м²
бани
2+
*SOBRE O APARTAMENTO:*
04 Dormitórios sendo 02 Suítes
02 vaga de garagem
Mobiliado
Área de serviço
Living
Living int...
Покажи пълно описание
Параметри
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Обзаведен
Тераса
Дървен под
Сигурност
Коридор
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
2дни
Актуализирано:
2дни
Докладване на реклама
Местности
Itapema
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.
Заявка за точен адрес
Уголемяване на картата
Граждански удобства
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Покажи имейл
Покажи телефон
Свържете се с продавача
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2