SUPA24
Друго
Друго
Друго
246 863 €
(1 496 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
165 м²
Itapema

спалняatypical
плосък165 м²
бани2+

*SOBRE O APARTAMENTO:*

04 Dormitórios sendo 02 Suítes
02 vaga de garagem
Mobiliado
Área de serviço
Living
Living int...

Параметри

Генерирано от изкуствен интелект

ОбзаведенТротоарТерасаКухненски уредиСигурностКоридор

Друго
Възраст на офертата: 3дни
Актуализирано: 3дни

Местности

Itapema
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Подобни реклами

Подобни в чужбина