SUPA24
Друго
Друго
Друго
196 353 €
(2 727 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
72 м²
Itapema

спалняatypical
плосък72 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Apresentando este impressionante apartamento de 72 m² em Itapema, Santa Catarina, localizado em frente à loja Havan. Com 2 suítes, este imóvel é a esc...

Друго
Възраст на офертата: 3дни
Актуализирано: 3дни

Местности

Itapema
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Подобни реклами

Подобни в чужбина