SUPA24
Друго
Друго
Друго
162 329 €
(4 058 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
40 м²
Itapema

спалняatypical
плосък40 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Este apartamento com 40 m² de área útil está localizado no bairro de Meia Praia, em Itapema, uma das regiões mais valorizadas do litoral de Santa Cata...

Друго
Възраст на офертата: 2дни
Актуализирано: 2дни

Местности

Itapema
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Подобни реклами

Подобни в чужбина