SUPA24
800 573 €
(5 302 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
151 м²
Itajaí

спалняatypical
плосък151 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Reserva Figueira Sofisticação e Exclusividade no Litoral

Apartamento impecável, projetado para oferecer conforto e requinte:
3 suítes amplas
1 lavab...

Друго
Възраст на офертата: 7дни
Актуализирано: 7дни

Местности

Itajaí
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Подобни реклами

Подобни в чужбина