SUPA24
Друго
Друго
Друго
1 036 422 €
(4 080 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
254 м²
Itajaí

спалняatypical
плосък254 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

O apartamento no Brava Beach Aroeira é verdadeiramente excepcional, com 234 m² de área privativa que proporcionam conforto e sofisticação.
 

Друго
Възраст на офертата: 17дни
Актуализирано: 7дни

Местности

Itajaí
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

DreamCasa Ltda

Brava Norte Imobiliária

Подобни реклами

Подобни в чужбина