SUPA24
Друго
Друго
Друго
137 738 €
(1 640 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
84 м²
Indaiatuba

спалняatypical
плосък84 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Apartamento à venda no Edifício Pátio Andaluz

Confira os diferenciais:
Existem apartamentos que atendem
e existem aqueles que facilitam a sua vida t...

Друго
Възраст на офертата: 19дни
Актуализирано: 5дни

Местности

Indaiatuba
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Подобни реклами

Подобни в чужбина