SUPA24
Друго
Друго
Друго
77 690 €
(1 195 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
65 м²
Rua, Guarulhos

спалняatypical
плосък65 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Apresentamos este atraente apartamento padrão, localizado em Osasco, no bairro Jaguaribe. Construído em 1996, este imóvel de 65 m² de área total e 65 ...

Друго
Възраст на офертата: 14дни
Актуализирано: 7дни

Местности

Rua, Guarulhos
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Подобни реклами

Подобни в чужбина