SUPA24
Друго
Друго
Друго
307 586 €
(3 619 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
85 м²
Gramado

спалняatypical
плосък85 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

APARTAMENTO Á VENDA - 2 SUITES / GRAMADO RS: Apartamento de 2 suítes à venda no condomínio Adail de Castilhos, em localização privilegiada no centro d...

Друго
Възраст на офертата: 21дни
Актуализирано: 3дни

Местности

Gramado
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

DreamCasa Ltda

O Recanto Imóveis

Подобни реклами

Подобни в чужбина