SUPA24
Друго
Друго
Друго
119 606 €
(920 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
130 м²
Rua Ana, Franco da Rocha

спалняatypical
плосък130 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Apartamento no Martim de Sá no Condomínio Gaivota em Caraguatatuba

Localizado no bairro Martim de Sá, a apenas 100 metros da praia, este apartamento ...

Друго
Възраст на офертата: 2дни
Актуализирано: 2дни

Местности

Rua Ana, Franco da Rocha
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Подобни реклами

Подобни в чужбина