Списък с оферти
17
17
17
338 192 €
(4 509 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
75 м²
AVENIDA TOM TRAUGOTT, Florianópolis
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
atypical
плосък
75 м²
бани
2+
Превод на английски
Apartamento na Praia Brava, com excelente localização e acesso direto à praia, ideal para morar ou investir.
O imóvel conta com 75 m² privativos, pos...
Покажи пълно описание
Параметри
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Под
Обзаведен
Изглед
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
2дни
Актуализирано:
2дни
Докладване на реклама
Местности
AVENIDA TOM TRAUGOTT, Florianópolis
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.