SUPA24
Друго
Друго
Друго
42 706 €
(776 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
55 м²
SERVIDAO DA GRACA, Florianópolis

спалняatypical
плосък55 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Apartamento térreo com 55 m² de área privativa, localizado na Praia do Santinho, em Florianópolis.

O imóvel é semi mobiliado e possui terraço, salas ...

Друго
Възраст на офертата: 3дни
Актуализирано: 3дни

Местности

SERVIDAO DA GRACA, Florianópolis
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Invista

Подобни реклами

Подобни в чужбина