Списък с оферти
13
13
13
129 598 €
(1 775 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
73 м²
Rua Mercúrio, Florianópolis
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
atypical
плосък
73 м²
бани
2+
Превод на английски
Apartamento à venda na Praia dos Ingleses!
Excelente imóvel com 02 dormitórios, sendo 01 suíte, banheiro social e 02 salas de estar, proporcionando m...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Друго
тип сграда:
Друго
Оборудване:
Друго
Възраст на офертата:
14дни
Актуализирано:
7дни
Докладване на реклама
Местности
Rua Mercúrio, Florianópolis
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.
Заявка за точен адрес
Уголемяване на картата
Граждански удобства
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Покажи имейл
Покажи телефон
Свържете се с продавача
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2