SUPA24
Друго
Друго
Друго
43 240 €
(1 030 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
42 м²
Avenida, Ferraz de Vasconcelos

спалняatypical
плосък42 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Esta sala comercial no térreo, com 41,86 m² e 1 vaga de garagem, oferece segurança e tranquilidade em um centro comercial organizado, com portaria est...

Друго
Възраст на офертата: 7дни
Актуализирано: 7дни

Местности

Avenida, Ferraz de Vasconcelos
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Подобни реклами

Подобни в чужбина