SUPA24
Друго
Друго
Друго
58 756 €
(1 780 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
33 м²
Curitiba

спалняatypical
плосък33 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Um condomínio clube completo para você. Com lazer completo no térreo e espaços para cada fase da sua vida, você encontra o equilíbrio perfeito entre c...

Друго
Възраст на офертата: 7дни
Актуализирано: 7дни

Местности

Curitiba
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

DreamCasa Ltda

Sempre Imóveis

Подобни реклами

Подобни в чужбина