SUPA24
Друго
Друго
Друго
42 809 €
(690 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
62 м²
Cotia

спалняatypical
плосък62 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Apartamento 02 quartos, sala, cozinha, lavanderia, banheiro e 1 vaga de garagem. Condomínio com portaria 24 horas, salão de festas, churrasqueira, pla...

Друго
Възраст на офертата: 1дни
Актуализирано: 1дни

Местности

Cotia
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

DreamCasa Ltda

CRISTIANE NUNES VALOSIO

Подобни реклами

Подобни в чужбина