SUPA24
Друго
Друго
Друго
53 621 €
(975 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
55 м²
Cotia

спалняatypical
плосък55 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Apartamento localizado no 1º andar, com excelente distribuição dos ambientes. O imóvel conta com 2 dormitórios bem iluminados, sala aconchegante, cozi...

Друго
Възраст на офертата: 3дни
Актуализирано: 3дни

Местности

Cotia
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Подобни реклами

Подобни в чужбина