SUPA24
Друго
Друго
Друго
50 870 €
(997 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
51 м²
Cotia

спалняatypical
плосък51 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Apartamento Mobiliado (cozinha, sala, quarto com closet), cozinha com mármore São Gabriel), apartamento com porcelanato, iluminação em led, sala ampla...

Друго
Възраст на офертата: 3дни
Актуализирано: 3дни

Местности

Cotia
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Подобни реклами

Подобни в чужбина