SUPA24
Друго
Друго
Друго
47 678 €
(993 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
48 м²
Rua Nelson Raineri, Cotia

спалняatypical
плосък48 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Apartamento com 02 Quartos, 1 banheiro e 1 vaga de garagem, localizado no 4 andar.A área de lazer do condomínio é bem completa: há piscina para adulto...

Друго
Възраст на офертата: 13дни
Актуализирано: 6дни

Местности

Rua Nelson Raineri, Cotia
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Подобни реклами

Подобни в чужбина