SUPA24
Друго
Друго
Друго
46 978 €
(921 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
51 м²
Rua Nelson Raineri, Cotia

спалняatypical
плосък51 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Não perca esta oportunidade! Apartamento com 50,74 m² muito bem distribuídos, ideal para quem busca espaço, conforto e praticidade. São 3 dormitórios,...

Друго
Възраст на офертата: 13дни
Актуализирано: 6дни

Местности

Rua Nelson Raineri, Cotia
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Подобни реклами

Подобни в чужбина