Списък с оферти
13
13
13
63 042 €
(750 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
84 м²
Barra Velha
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
atypical
плосък
84 м²
бани
Превод на английски
Apartamento próximo do centro de Barra Velha SC
Área privativa: 65.05 m²
- Área total: 83.77 m²
- 3 dormitórios
- 2 banheiros
- 1 suíte
- 2 vagas de...
Покажи пълно описание
Параметри
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Сигурност
Тротоар
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
2дни
Актуализирано:
2дни
Докладване на реклама
Местности
Barra Velha
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.
Заявка за точен адрес
Уголемяване на картата
Граждански удобства
DreamCasa Ltda
Imobiliária Manacá venda e locação de Imóveis Barra Velha SC