Списък с оферти
12
12
12
32 708 €
(839 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
39 м²
Apucarana
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
atypical
плосък
39 м²
бани
Превод на английски
Lançamento do Condomínio San Antonio em Apucarana!
- A partir de R$ 190.500,00.
- Financiável pelo Minha Casa Minha Vida.
Apartamentos disponíveis:
...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Друго
тип сграда:
Друго
Оборудване:
Друго
Възраст на офертата:
25дни
Актуализирано:
7дни
Докладване на реклама
Местности
Apucarana
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.
Заявка за точен адрес
Уголемяване на картата
Граждански удобства
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Покажи имейл
Покажи телефон
Свържете се с продавача
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2