Списък с оферти
12
12
12
174 900 €
(2 186 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
80 м²
Варна
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
atypical
плосък
80 м²
бани
Превод на английски
🚨 НЕ ИЗПУСКАЙ! ТОП 3-СТАЕН АПАРТАМЕНТ НА ВТОРИ ЕТАЖ РЕАЛНИ 80 КВ.М.! Агенция Revia предлага отличен тристаен апартамент, който съчетава простор, св...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
14дни
Актуализирано:
5дни
Докладване на реклама
Местности
Варна
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.