Списък с оферти
60 990 €
(1 848 € / м²)
Разпродажба
1
1
33 м²
Варна
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
1
плосък
33 м²
бани
Превод на английски
ПЕРСПЕКТИВЕН ИМОТ С АКТ 16 | Завършен до ключ | Кайсиева градина | ЮГ Консултант: Теодор Топалов - 0895 501 003 / (novdom1.bg) Предлагаме на вашето ...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
41дни
Актуализирано:
41дни
Докладване на реклама
Местности
Варна
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.
Заявка за точен адрес
Уголемяване на картата
Граждански удобства
НОВ ДОМ 1
Покажи телефон
Свържете се с продавача
НОВ ДОМ 1