SUPA24
Хол
Хол
Хол
107 900 €
(1 893 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
57 м²
Варна

спалняatypical
плосък57 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Ексклузивен Тристаен апартамент / Готов за Живеене / ТОП Локация / След ремонт / Среден етаж / ЮГ - ЗАПАД Консултант недвижими имоти: Теодор Топалов ...

Друго
Възраст на офертата: 62дни
Актуализирано: 30дни

Местности

Варна
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

НОВ ДОМ 1

Подобни реклами

Подобни в чужбина