Списък с оферти
6
6
6
299 443 €
(2 936 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
102 м²
София
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
atypical
плосък
102 м²
бани
Превод на английски
СГРАДАТА Е ПРЕД АКТ 16. СХЕМА НА ПЛАЩАНЕ 10% НА ПРЕДВАРИТЕЛЕН ДОГОВОР И 90% НА АКТ 16. ВСИЧКИ ЦЕНИ СА С ВКЮЧЕН ДДС. Тристаен апартамент със ЗП-85,8...
Покажи пълно описание
Параметри
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Тераса
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
4дни
Актуализирано:
4дни
Докладване на реклама
Местности
София
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.