SUPA24
302 606 €
(2 751 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
110 м²
София

спалняatypical
плосък110 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ с площ от 110.40 m? / Застроена площ - 92.35 m?. Изложение: запад. За улеснение се прилага схема на имота! Има възможност за закуп...

Друго
Възраст на офертата: 5дни
Актуализирано: 5дни

Местности

София
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

ИМОТЕКА

Подобни реклами

Подобни в чужбина