SUPA24
318 181 €
(2 719 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
117 м²
София

спалняatypical
плосък117 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ с площ от 116.55 m? / Застроена площ - 97.47 m?. Изложение: юг-запад. За улеснение се прилага схема на имота! Има възможност за за...

Друго
Възраст на офертата: 2дни
Актуализирано: 2дни

Местности

София
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

ИМОТЕКА

Подобни реклами

Подобни в чужбина