SUPA24
Хол
Хол
Хол
324 180 €
(2 553 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
127 м²
София

спалняatypical
плосък127 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

СГРАДА ПРЕД АКТ 16! Тристаен апартамент на етаж пети със ЗП-104,09м2 и разпределение: антре, дневна с кухненски бокс и трапезария-30,53м2, две спал...

Друго
Възраст на офертата: 104дни
Актуализирано: 15дни

Местности

София
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Подобни реклами

Подобни в чужбина