SUPA24
Хол
Хол
Хол
342 370 €
(1 841 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
186 м²
София

спалняatypical
плосък186 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Galardo Real Estate представя четиристаен апартамент в модерна жилищна сграда, разположена в бързо развиващия се столичен квартал Младост 2. Използван...

Друго
Възраст на офертата: 110дни
Актуализирано: 110дни

Местности

София
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

ГАЛАРДО НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Подобни реклами

Подобни в чужбина