Списък с оферти
10
10
10
54 900 €
(807 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
68 м²
Банско
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
atypical
плосък
68 м²
бани
Превод на английски
Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Представяме двустаен апартамент за продажба в затворен комплекс. Имотът е с площ от 68 кв.м. Разположен на четвър...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
7дни
Актуализирано:
7дни
Докладване на реклама
Местности
Банско
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.