SUPA24
Хол
Хол
Хол
142 000 €
(1 164 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
122 м²
бул. Христо Ботев

спалняatypical
плосък122 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Имот номер 1387 Продава се тристаен апартамент, ново строителство, в гр. Кърджали, кв. Възрожденци. Състои се от входно антре, всекидневна с трапезари...

Друго
Възраст на офертата: 495дни
Актуализирано: 494дни

Местности

бул. Христо Ботев
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

ДРИЙМИ ХОУМ

Подобни реклами

Подобни в чужбина