Списък с оферти
11
11
11
110 330 €
(1 283 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
86 м²
Чучулуга
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
atypical
плосък
86 м²
бани
Превод на английски
📢 БЕЗ КОМИСИОН! ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! 📢 ОФЕРТА: 13295 ⮚ Агенция за недвижими имоти 'ГОЛД ИМОТИ' Ви представя модерна сграда състояща се от четири...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
3дни
Актуализирано:
3дни
Докладване на реклама
Местности
Чучулуга
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.