SUPA24
Хол
Хол
Хол
129 900 €
(2 095 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
62 м²
Остромила

спалняatypical
плосък62 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Оферта 23743 Двустаен апартамент в кв. Остромила, Пловдив Двустаен апартамент в нова сграда с АКТ 16. 🏡 Площ: 62 кв.м 🏢 Етаж: 3 (с асансьор) 💶...

Друго
Възраст на офертата: 3дни
Актуализирано: 3дни

Местности

Остромила
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Подобни реклами

Подобни в чужбина