SUPA24
Хол
Хол
Хол
250 300 €
(2 503 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
100 м²
Царевец

спалняatypical
плосък100 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Оферта 68167: Тристаен апартамент, направен с изключително много любов и мисъл за максимален комфорт и пространство с ПАРКОМЯСТО ВКЛЮЧЕНО В ЦЕНАТА! Сг...

Параметри

Генерирано от изкуствен интелект

ТерасаОтворено жилищно пространствоБаняДуш кабинаОтделна тоалетнаДървен подОбзаведен

Друго
Възраст на офертата: 6дни
Актуализирано: 6дни

Местности

Царевец
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Подобни реклами

Подобни в чужбина