SUPA24
Хол
Хол
Хол
140 430 €
(1 433 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
98 м²
Остромила

спалняatypical
плосък98 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

📢 БЕЗ КОМИСИОН! ДИРЕКТНИ ПРОДАЖБИ ОТ ИНВЕСТИТОР! 📢 ОФЕРТА: 20047 ➢ Агенция за недвижими имоти ГОЛД ИМОТИ има удоволствието да Ви представи тристаен ...

Друго
Възраст на офертата: 2дни
Актуализирано: 2дни

Местности

Остромила
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

ГОЛД ИМОТИ

Подобни реклами

Подобни в чужбина