Списък с оферти
7
7
7
66 930 €
(956 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
70 м²
Чучулуга
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
atypical
плосък
70 м²
бани
Превод на английски
📢 ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! БЕЗ КОМИСИОН КЪМ АГЕНЦИЯТА! 📢 ОФЕРТА: 15712 -Агенция за недвижими имоти 'ГОЛД ИМОТИ', има удоволствието да Ви представи н...
Покажи пълно описание
Параметри
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Тераса
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
3дни
Актуализирано:
3дни
Докладване на реклама
Местности
Чучулуга
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.