SUPA24
182 400 €
(811 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
225 м²
Остромила

спалняatypical
плосък225 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

ДИРЕКТНИ ЦЕНИ ОТ ИНВЕСТИТОР - 📢 БЕЗ КОМИСИОН КЪМ АГЕНЦИЯТА ! ОФЕРТА:7296 -'ГОЛД ИМОТИ' има удоволствието да Ви представи, тристаен апартамент, в нов ...

Друго
Възраст на офертата: 1дни
Актуализирано: 1дни

Местности

Остромила
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

ГОЛД ИМОТИ

Подобни реклами

Подобни в чужбина