SUPA24
Хол
Хол
Хол
54 275 €
(1 292 € / м²)
Разпродажба
1
1
42 м²
Остромила

спалня1
плосък42 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

📢 БЕЗ КОМИСИОН ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! 🏷️ ОФЕРТА: 20279 🏡 Агенция ГОЛД ИМОТИ представя едностайни апартаменти в новостроящ се бутиков жилищен к...

Друго
Възраст на офертата: 3дни
Актуализирано: 3дни

Местности

Остромила
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

ГОЛД ИМОТИ

Подобни реклами

Подобни в чужбина