SUPA24
Хол
Хол
Хол
104 300 €
(957 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
109 м²
Димо Хаджидимов

спалняatypical
плосък109 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

🔈БЕЗ КОМИСИОН ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР!🔈 ОФЕРТА: 16214 -Агенция за недвижими имоти, ГОЛД ИМОТИ има удоволствието да Ви представи тристаен апартамен...

Друго
Възраст на офертата: 4дни
Актуализирано: 4дни

Местности

Димо Хаджидимов
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

ГОЛД ИМОТИ

Подобни реклами

Подобни в чужбина