SUPA24
Хол
Хол
Хол
88 200 €
(1 575 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
56 м²
Кенали

спалняatypical
плосък56 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

ЕКСКЛУЗИВНО!!! РОКА Имоти, предлага за продажба апартамент (2+к) в гр. Стара Загора в района на у-ще Кирил Христов и бистро Паприка. Жилището се ну...

Друго
Възраст на офертата: 6дни
Актуализирано: 6дни

Местности

Кенали
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

РОКА ИМОТИ

Подобни реклами

Подобни в чужбина