SUPA24
Хол
Хол
Хол
125 358 €
(1 529 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
82 м²
Царевец

спалняatypical
плосък82 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Референтен номер: 4207. АКТ 16! ЮГОИЗТОЧНО ИЗЛОЖЕНИЕ! ПАНОРАМНА ТЕРАСА! Предлагаме ви двустаен апартамент в сграда с Акт 16 в кв. Христо Смирненски!...

Друго
Възраст на офертата: 3дни
Актуализирано: 2дни

Местности

Царевец
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ

Подобни реклами

Подобни в чужбина