SUPA24
Хол
Хол
Хол
94 000 €
(1 469 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
64 м²
Остромила

спалняatypical
плосък64 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Оферта 86873 От инвеститор! Без комисионна към клиента!!! Двустаен апартамент в новострояща се сграда в кв. Остромила с Акт 15 (Акт 16 септември 2...

Друго
Възраст на офертата: 2дни
Актуализирано: 2дни

Местности

Остромила
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

РИМЕКС ИМОТИ

Подобни реклами

Подобни в чужбина