SUPA24
Хол
Хол
Хол
75 234 €
(1 420 € / м²)
Разпродажба
1
1
53 м²
Остромила

спалня1
плосък53 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

(ОФЕРТА-9244) ? Представяме Ви чудесна възможност за покупка на **1-стаен апартамент в нова сграда**, разположен в един от предпочитаните и бързоразви...

Друго
Възраст на офертата: 3дни
Актуализирано: 3дни

Местности

Остромила
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

АКРОНА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Подобни реклами

Подобни в чужбина