SUPA24
Хол
Хол
Хол
191 000 €
(2 170 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
88 м²
Димо Хаджидимов

спалняatypical
плосък88 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Референтен номер: 4167. СРЕДЕН ЕТАЖ! ОБЗАВЕДЕН! ЮЖНО ИЗЛОЖЕНИЕ ! ПАРКОМЯСТО В ЦЕНАТА Предлагаме Ви за покупка напълно обзаведен ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ...

Друго
Възраст на офертата: 2дни
Актуализирано: 2дни

Местности

Димо Хаджидимов
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ

Подобни реклами

Подобни в чужбина