SUPA24
Друго
Друго
Друго
112 400 €
(1 371 € / м²)
Разпродажба
2
1
82 м²

спалня2
плосък82 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Description of object:
2-room apartment for sale in the gated complex Lifestyle 1, Sveti Vlas
A great choice for both summer holidays and year-round l...

Друго
Възраст на офертата: 3дни
Актуализирано: 3дни

Местности

Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Nils Ott Group Ltd.

Nils Ott Group Ltd.

Подобни реклами

Подобни в чужбина